Shared website hosting with bluehost review company. Find low priced cheap hosting online.
zi
 
PROMINECON CZ a.s. je středně velkou stavební společností, která patří k předním specialistům na podzemní stavitelství v České republice.
 
Společnost na českém trhu působí od roku 1992 a je řízena tuzemským managementem. Základním předmětem podnikání je inženýrské stavitelství se specializací na podzemní stavby. Výrobní program je dále zaměřen na komplexní realizaci nebo dílčí stavební dodávky v občanské a bytové výstavbě, dopravním stavitelství a vodohospodářských stavbách. Stavební činnost a podnikatelské aktivity jsou ve společnosti diverzifikovány do provozů, jejichž kvalitní personál je se svými zkušenostmi a referencemi klíčem k úspěchu v silném konkurenčním prostředí.  Zahraničním partnerem je společnost PROMINECON S.L., která je etablována v podzemním stavitelství na španělském trhu.
 
Během svého dvacetiletého působení společnost zrealizovala mnoho významných stavebních projektů včetně výstavby a rekonstrukce tunelů a stanic pražského metra, energetických tunelů a kolektorů v Praze, řady dopravních staveb a více než sto bytových a občanských staveb.